Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Služby kvalitného a spoľahlivého pneuservisu sa neobmedzujú len na výmenu zimných/letných pneumatík. Skutoční profesionáli v tejto oblasti vám ponúknu oveľa viac. Ale orientovať sa v tom, ktorý pneuservis je zárukou vašej spokojnosti, nie je jednoduché. Poradíme vám, čo by ste si o prevádzkarni mali zistiť, skôr ako jej zveríte svoje vozidlo.

Výmena pneumatík v pneuservise

Predtým než zveríte svoje vozidlo pneuservisu, oplatí sa informovať o kvalite jeho služieb a úrovni vybavenia.

História a tradícia firmy

Informovať sa o histórii firmy vám zaberie pár minút a môžete si tým ušetriť veľa nemilých prekvapení. Dobré meno sa nedá vybudovať za pár týždňov existencie, ale získava sa až po rokoch praxe a zdokonaľovaní sa. Ak je história firmy dlhšia ako desaťročie, je to znakom toho, že si pneuservis vybudoval stálu klientelu, o ktorú sa dobre stará.

Referencie zákazníkov

Pneuservis, ktorý dbá na kvalitu produktov a služieb, sa nebojí spätnej väzby od zákazníkov. Zverejnené referencie pneuservisu na webových stránkach alebo sociálnych sieťach vám môžu veľa napovedať o skúsenostiach zákazníkov, ktorí firmu preverili pred vami.

Vybavenie pneuservisu

Aby mohol pneuservis poskytovať čo najširšie portfólio služieb, je samozrejme nutné jeho kvalitné vybavenie. Predtým než mu zveríte vozidlo, nebojte sa informovať o vybavenosti prevádzkarne. Ak ste majiteľom vozidla s nízkoprofilovými alebo tzv. dojazdovými pneumatikami, nezabudnite sa v pneuservise informovať, či sú pripravení aj na tieto typy pneumatík.

Komunikácia so zákazníkmi

Ponúka pneuservis odborné poradenstvo týkajúce sa výberu a údržby pneumatík? Stará sa o šírenie povedomia o novinkách na trhu, nezávislých testoch pneumatík a o celkovú osvetu vodičov? Potom je to veľmi pravdepodobne pneuservis, ktorému záleží na dobrom mene a spokojnosti zákazníkov. Sledovanie aktualít, ktoré publikujú priamo pracovníci pneuservisu, sa vám môže v mnohom oplatiť.

Výmena pneumatík

Každý majiteľ auta už pravdepodobne zažil zúfalú situáciu v období výmeny pneumatík. Pneuservisy sú plné na prasknutie, voľný termín je v nedohľadne a vám nezostáva nič iné, ako telefonovať do vzdialenejších prevádzkarní, alebo čakať a dúfať, že počasie bude ešte niekoľko týždňov priaznivé. V takýchto situáciách je veľkou výhodou rezervačný systém pneuservisu, vďaka ktorému si môžete termín v predstihu zarezervovať.

Uskladnenie pneumatík

Uskladnenie pneumatík má svoje pravidlá. Ak ich dodržíte, pneumatiky vám dlhšie vydržia bez zmeny vlastností. Pre informovaného vodiča to nepredstavuje žiadny problém. V prípade, že vodič nemá adekvátne priestory, v ktorých môže pneumatiky nechať, prichádza zase na rad pneuservis a jeho doplnkové služby. Pracovníci v pneuservise najlepšie vedia, kde a ako správne uskladniť pneumatiky, a ak sú profesionáli, určite majú pre verných zákazníkov taký priestor k dispozícii.

Bývate v Bratislave alebo v blízkom okolí? Obráťte sa na pneuservis AZ Pneu, ktorý spĺňa všetky uvedené kritériá.

Zdroj fotografií: Depositphotos.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :