Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Spoznajte Deliveo Delivery Software a jeho potenciál

/
/
/
437 Zobrazení

Ak máte akokoľvek do činenia s doručovaním zásielok a balíkov, tento systém vám všetko uľahčí. Poďme sa pozrieť, ako.

Deliveo Delivery Software je jeden zo systémov šetriacich váš čas a uľahčujúcich život ľudí. Času je čím ďalej tým menej a každému, kto si ho váži, sa podobné systémy hodia. V čom vám vie systém Deliveo konkrétne pomôcť?

Deliveo je komplexný systém zameraný sa na správu rozličných prípadov pre kuriérske, doručovacie a balíkové spoločnosti. Jeho cieľom je ušetriť čím viac pracovného času po prípade ušetriť pracovný priestor až pre jedného zamestnanca. Dosiahne to tým, že zautomatizuje rôzne procesy a uľahčí sledovanie balíkov a kuriérov.

Čo konkrétne Deliveo dokáže? V prvom rade sa jeho zameranie mení v závislosti od užívateľa. Buď to môže byť dispečer, klient alebo kuriér. Každému z týchto pozícii uľahčuje prácu a to rozličným spôsobom.

Pre klientov ponúka software webové rozhranie s množstvom funkcií. Ak by sme mali spomenúť zopár, je to vytvorenie nových balíkov, sledovanie stavu zásielky a jej polohy, sledovanie kuriéra, vytlačenie a vytvorenie štítkov, vygenerovanie zoznamu všetkých balíkov a podobne.

A čo taký kuriér? Tomu má aplikácia slúžiť na správu balíkov alebo zásielok, ktoré má doručiť. Funkcie, ktoré môže kuriér používať napríklad sú: zobrazenie adresy odosielateľa, ak zásielku treba niekde vyzdvihnúť a adresáta, aktualizácia polohy, príchod novej úlohy, štatistiky kuriéra, vyhľadávanie už uskutočnených alebo nových doručovaní a podobne.

Pre dispečera ponúka aplikácia najkomplexnejší systém a množstvo funkcií. Napríklad správa objednávok. Tie môže dispečer upravovať, meniť a prideľovať kuriérom. Objednávky sa môžu prideľovať manuálne alebo aj automaticky, kde sa za vopred stanovených kritérií priradí objednávka najbližšiemu kuriérovi v danej oblasti. Ďalej je to organizácia preprava balíkov medzi kuriérmi alebo k zákazníkom, delegovanie balíkov a ich zúčtovanie, komunikácia prostredníctvom aplikácie a mnoho ďalšieho.

Ak sa chcete dozvedieť o tomto systéme viac, kliknite na Deliveo Delivery system a dozviete sa všetky výhody jeho užívania.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar