Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Mnohokrát nám v plnení našich snov bránia najmä financie, ktorých je nedostatok skoro v každej druhej rodine. Konkrétne muži sa musia obetovať pre dobro svojej rodiny a neraz si odmietnu aj také sny, ktoré už nebudú mať príležitosť splniť si neskôr.

Pozrieť si naživo Mareka Hamšíka

Ako už veľmi dobre viete, Marek Hamšík už od svojej mladosti pôsobí v talianskej lige, konkrétne  vo futbalovom klube v Neapole. Už v mladosti mal veľký talent, ktorý od roku 2007 ukazuje talianskym fanúšikom a tí ho za to veľmi milujú. Určite ste mali chuť ísť si pozrieť futbal jeho mužstva priamo na ich štadión, ale nedúfali ste, že zoženiete lístky. My vám ich prinášame, teda konkrétne stránka futbaltour.sk. Nemusíte sa obávať, dopravu a ubytovanie budete mať zabezpečené. Stačí sa len nahlásiť, zaplatiť a potom musíte už len čakať na termín, kedy sa vami vybraný zápas uskutoční.

NHL

Zámorská hokejová liga vie pripútať k televízoru nejedného fanúšika hokeja a vôbec nezáleží na tom, že zápasy bežia v televízii v neskorých nočných hodinách. Ak si chcete pozrieť hociktorý tím hrajúci NHL, mali by ste si nájsť cenovo najvýhodnejšie zájazdy na NHL. Nemusíte sa báť, aj zo Slovenska sa takéto zájazdy organizujú a opäť, nebudete musieť riešiť ani dopravu a ani ubytovanie.

Zážitok na celý život

Nech už máte akýkoľvek sen, nevzdávajte sa ho. Peniaze sú a vždy budú, ale športové zápasy vašich obľúbených tímov, či už hokejových, alebo futbalových, môžete zažiť iba raz. Nezabúdajte si takýto zážitok zdokumentovať aj na svoj mobilný telefón. Nabite si naplno svoju batériu do mobilu a foťte o život.

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :