Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Zvláštne a vtipné oblečenie má silnú schopnosť nás rozosmiať a pridať štipku radosti do každodenného života. Preto sme sa rozhodli preskúmať niekoľko príkladov oblečenia, ktoré vyčarí úsmev na tvári každému, kto sa naň len pozrie. Od flamingových overalov až po veselé pyžamá, tieto kúsky nezvyčajného oblečenia sú určené pre tých, ktorí sa neboja vyčnievať a chcú si svoj šatník ozvláštniť. Pozrime sa spolu na niekoľko príkladov smiešneho oblečenia, ktoré nás neopustia bez úsmevu na tvári.

Flamingo overal:
Čo by ste povedali na to, aby ste sa prechádzali mestom v obleku so vzorom flaminga? Tento extravagantný overal s výrazným vzorom flaminga môže okamžite prilákať pozornosť a vyvolať úsmev na tvári všetkých okolo vás.

Ananásová kabelka:
Prečo nosiť obyčajnú kabelku, keď môžete mať kabelku v tvare ananása? Tento zábavný doplnok je nielen praktický, ale aj veľmi štýlový. Okrem toho, kto by sa nechcel cítiť trochu tropický?

Ponožky s tvárou zvieraťa:
Ponožky s tvárou zvieraťa sú vždy vtipným doplnkom k oblečeniu. Či už máte na nohách ponožky s mačacou tvárou, psím nosom alebo kravskými rohmi, určite vám to prinesie nejeden úsmev na tvári.

Ružový šatník:
Prečo by mali byť ružové farby vyhradené len pre dievčatá? Muži si môžu tiež užiť štýlový ružový oblek alebo sako, ktoré určite pripomenú divákom ružové sloníky. Tento odvážny a vtipný štýl určite nezostane nespozorovaný.

Veselé pyžamá:
Pre tých, ktorí chcú aj doma nosiť niečo vtipné, nie sú tu veselé pyžamá. Či už sú to pyžamá s potlačou obľúbeného komiksového hrdinu alebo pyžamá s veselými očkami, každá noc bude oveľa zábavnejšia.

Zvláštne a smiešne oblečenie môže okamžite zlepšiť náladu a pridať zábavný prívesok k bežnému dňu. Prečo sa teda neobliecť do niečoho nezvyčajného a vytvoriť všetkým okolo seba úsmev?

zvláštne oblečenie

zvláštne oblečenie

zvláštne oblečenie

zvláštne oblečenie

zvláštne oblečenie

zvláštne oblečenie

zvláštne oblečenie

zvláštne oblečenie

zvláštne oblečenie

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :