Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Andrea Ivanova, známa aj ako „Barbie s najväčšími perami na svete“, sa narodila v Bulharsku v roku 1997. Od mladosti mala záujem o plnšie a najväčšie pery a rozhodla sa podstúpiť radikálny zákrok, aby si ich zväčšila.

V súčasnosti je Andrea známa ako osoba s najväčšími perami na svete. Jej pery sú tak veľké, že sa zdajú byť nereálne. Tieto najväčšie pery sa stali jej obchodnou značkou a Andrea sa stala internetovou celebritou vďaka svojim neobvyklým rysom.

Andrea vyrástla v rodine, ktorá jej podporovala jej rozhodnutie o zväčšení pier. Podstúpila niekoľko zákrokov na zväčšenie pier pomocou vstrekovania kyseliny hyalurónovej. Tento proces zväčšenia sa opakuje každé dva mesiace, aby udržala svoje pery v takejto veľkosti.

Aj keď si Andrea užíva pozitívnu pozornosť, stretla sa aj s kritikou. Mnohí ľudia sa obávajú, že Andrea riskuje svoje zdravie tým, že si necháva pravidelne vstrekovať kyselinu hyalurónovú. Existujú aj obavy o to, že si môže zneužívať svoje pery a stratiť schopnosť hovoriť alebo jesť.

Andrea však tieto obavy odmieta a trvá na tom, že je šťastná s tým, ako vyzerajú jej najväčšie pery. Dokonca plánuje v budúcnosti podstúpiť ďalšie plastické operácie, aby si zväčšila aj iné časti svojho tela.

Andrea Ivanova sa stala známou vďaka svojim neuveriteľne veľkým perám. Aj keď existujú obavy o jej zdravie a bezpečnosť, ona trvá na tom, že je šťastná s tým, ako vyzerá a nebude sa meniť pre názory iných.

najväčšie pery

najväčšie pery

najväčšie pery

najväčšie pery

najväčšie pery

najväčšie pery

najväčšie pery

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :