Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Technológie / Prepravné boxy a kontajnery – výhody, aké by ste nečakali!

Prepravné boxy a kontajnery – výhody, aké by ste nečakali!

/
/
/
19 Zobrazení

Možno to znie neuveriteľne, no aj tak jednoduché predmety, akými sú prepravné boxy, môžu byť vybavené zaujímavými technológiami. Pozrite sa, čo všetko kvalitné moderné boxy prinášajú!

Požiadavky firiem pri preprave tovarov sú čoraz náročnejšie. Každá firma by chcela čo najlacnejšiu prepravu, ktorá však musí byť čo najrýchlejšia a najbezpečnejšia zároveň. Tlak vyvíjaný na logistické spoločnosti je tak vysoký a neustále sa vyhľadávajú nové spôsoby, ako dopravu čo najviac zefektívniť. Zámer je zväčša kladený najmä na spôsoby dopravy, vhodnú kombináciu lodnej, cestnej, železničnej a lietadlovej dopravy a v neposlednom rade aj obnovu technologickej vyspelosti dopravných prostriedkov. Možno by ste to nečakali, no na efektivitu dopravy majú zásadný vplyv aj obyčajné prepravné boxy. Totiž, staré opotrebované prepravné boxy budú, prirodzene, ťažšie, pojmú menšiu hmotnosť a hrozí pri nich riziko krátkej životnosti. Nehovoriac o tom, že ich proporcie sťažujú manipuláciu. Naopak, kvalitné moderné prepravné boxy a kontajnery vedia v mnohých ohľadoch potešiť a prekvapiť.

Efektivita a ekológia

Keď sa povie kvalitný moderný prepravný kontajner, spomenúť treba firmu Schoeller Allibert, ktorá patrí medzi špičku vo výrobe plastových prepraviek, prepravných boxov a kontajnerov. Na výrobu boxov a kontajnerov používa najmodernejšie plasty, ktoré počas svojej dlhoročnej existencie vyvíjala k dokonalosti. Takýto plast je hygienicky nezávadný, v boxoch je tak možné prepravovať aj potraviny a inak citlivé tovary, navyše je veľmi trvácny, vydrží široké rozpätie teplôt a vysokú záťaž. Nízka hmotnosť boxov a kontajnerov prispieva k zníženiu nákladov na prepravu a zjednodušeniu manipulácie, čím priamo zvyšuje efektivitu prepravy. Prepravné boxy a kontajnery sú v neposlednom rade jednoducho recyklovateľné, šetria tak aj životné prostredie. Tak využívate ich už aj vy?

Ohodnoťte tento článok

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest