Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Pánske boxerky boli vynájdené začiatkom minulého storočia, a to predovšetkým pre športovcov – zápasníkov, aj keď sa veľmi rýchlo stali produktom pre širokú verejnosť.
V polovici 80. rokov sa medzi kupujúcimi vyšvihli natoľko, že boli najpopulárnejším typom spodnej bielizne na svete. Stalo sa tak vďaka mnohým vylepšeniam a novým moderným materiálom. Obľube sa pánske boxerky tešia do dnešných dní. Keďže je dopyt, automaticky je aj široká ponuka. Vyberú si menej nároční, ale aj muži, ktorí si na spodnej bielizni dávajú mimoriadne záležať. Pánske boxerky teda nie sú len tak hocijakou súčasťou odevu. Hovoríme o spodnej bielizni, ktoré už má čo to za sebou a svedčí o tom aj ich história.

Pánske boxerky sú mužmi často kupované aj z toho dôvodu, že sú univerzálne a pohodlné pre každodenné nosenie. Na páse je široká elastická guma, ktorá zbytočne netlačí a nedráždi pokožku a na výrobu sú používané predovšetkým prírodné materiály. Na boxerkách sa len zriedka objavujú výraznejšie potlače či farby. Avšak v Dedoles chcú svojim zákazníkom ponúknuť vždy niečo špecifické a netradičné, preto u nich takéto pánske boxerky s vtipnou potlačou bez problémov nájdete. Pánske boxerky sa v podobe, akú dnes poznáme objavili v roku 1984. Výrobca ich predstavil ako spodné prádlo, ktoré zodpovedá špecifikám mužskej anatómie a pridal im akúsi formu rázporku, vďaka ktorej už mužom v boxerkách nič svojvoľne nelieta. Pánske boxerky sú teda nielen komfortné, ale mužské telo pôsobí lepšie a estetickejšie.

Existujú tiež boxerky pre ženy, aj keď samozrejme nejde o identický druh spodného prádla. V Dedoles však nie je žiaden problém doladiť dámske nohavičky s pánskymi boxerkami. Môžete si vzory nakombinovať tak, aby ste tvorili pár nielen srdcami, ale tiež vašim spodným prádlom s vtipnou potlačou.

Pánske boxerky nájdete v predĺžených strihoch alebo aj v kratších variantoch. Kúpiť si môžete obtiahnutejšie alebo potom voľnejšie druhy boxeriek. Dostupné sú na trhu aj tzv. bezšvové pánske boxerky, ktoré sú vhodné najmä pod úzke a obtiahnuté oblečenie. Možností je dostatok, dôležité je vedieť, čo chcete!

Originalita nadovšetko

Pánske boxerky s vtipnou potlačou si žiadajú odvážneho a sebavedomého nositeľa. Muž, ktorý sa nebojí byť iným si môže dovoliť čokoľvek. Dedoles vám prináša širokú ponuku, kde si vyberú nielen páni, ale aj ich krajšie polovičky. Dámske nohavičky či pánske boxerky, oboje vám zlepšia vaše náročné rána. Nájdu sa vzory pre pivárov, futbalistov, gentlemanov, milovníkov zvierat, rybárov či hvezdárov. Ak milujete komixových hrdinov alebo Harryho Pottera, potom ste na správnom mieste! Ženy možno uprednostnia niečo nežnejšie ako napríklad dámske nohavičky v podobe kvetinovej potlače. Tieto originálne kúsky sú perfektným nápadom na darček, ktorým vyčaríte úsmev na tvári nejedného muža. Darčekovú škatuľku môžete doplniť ešte o ponožky s rovnakou vtipnou potlačou ako na boxerkách a prekvapenie bude dokonalé.

Pánske boxerky s vtipnou potlačou sú celopotlačené, vyrábané z príjemných materiálov vhodných aj pre citlivú pokožku. Pozostávajú z 95% bavlny a 5% elastanu. Ich dizajn je inšpirovaným všetkým, čo nás počas nášho jedinečného života postretne, a tak sú aj samotné pánske boxerky unikátom. Vyjadrite svoje ja bez zbytočných slov. Pánske boxerky s vtipnou potlačou to povedia za vás!

Zdroj obrázku: Dedoles

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :