Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Prechodné dámske bundy – aké sú ich výhody?

/
/
/
343 Zobrazení

Pomaly prichádza to obdobie, keď zo skríň povyťahujeme prechodné bundy. Už viete, v čom prekráčate jeseňou, alebo ešte len začínate pátrať po nových kúskoch? Náš článok vám môže pomôcť rozhodnúť sa, akú prechodnú bundu určite potrebujete a aké výhody prinášajú prechodné bundy do vášho šatníka.

Majú mnoho podôb

Prechodná bunda je naozaj široký pojem a môže ňou byť akýkoľvek kabát, prešívaná bunda, bombera, kožená bunda či parka v závislostí od vašich preferencií, ale aj udalosti, na ktorú sa obliekate. Ideálne by vám v šatníku mali visieť viaceré druhy, aspoň dva-tri, aby ste si mali na každú príležitosť čo obliecť. Inú bundu predsa potrebujete do práce a iná je vhodná na turistiku. Z toľkých možností si nebudete mať problém vybrať takú, ktorá sa najviac hodí k vášmu životnému štýlu a osobnosti.

Ochránia pred nepriazňou počasia

Chrániť sa pred chladom potrebujeme všetci, takže minimálne jedna prechodná bunda má pevné miesto v šatníku každej ženy. Okrem toho, nie všetky prechodné bundy musia byť pripravené zvládať dážď, vietor aj chlad naraz, takže sa nie je čomu čudovať, ak sa rozhodnete svoj šatník vybudovať z viacerých kúskov rôznych štýlov určených do iného počasia. Veď aj jeseň je predsa premenlivá.

Zvýraznia váš štýl

Vôbec sa nemusíte báť, že v chladnejšom počasí nemáte ako predviesť svoj jedinečný vkus. Práve naopak, jeseň vám dáva obrovskú príležitosť prejaviť svoju kreatívnu stránku a pohrať sa s vrstvami oblečenia, s textúrami, farbami, doplnkami… Len smelo kombinujte, inšpiráciu hľadajte v outfitoch celebrít a vytvorte originálny celok, čo na vás funguje a cítite sa v tom sebavedomo.

Rozjasnia pochmúrne dni

Kto povedal, že prechodné bundy musia byť rovnako temné ako sychravé počasie? Pokojne si môžete zdvihnúť náladu niektorou veselou, sýtou a žiarivou farbou, ktorá vám pristane. Farebné kombinácie môžete okopírovať z jesenného lístia – vyskúšajte horčicovo žltú, krvavo červenú, bordovú, fialovú, khaki a ich vzájomné kombinácie.

Využijete ich počas viacerých sezón

Ak myslíte udržateľne, je rozumné vyskladať si šatník z nadčasových kúskov nepodliehajúcich módnym trendom. Stavte na univerzálne kúsky ako elegantný béžový trenčkot, športová prešívaná bunda v neutrálnom odtieni, ktorá sa ľahko kombinuje k športovým nohaviciam, keď sa chystáte do prírody, ale aj k rifliam, keď máte namierené do mesta. Na zoznam si určite pripíšte aj štýlovú koženú či koženkovú bundu, ideálne čiernu, pretože sa hodí k takmer čomukoľvek a vždy dokáže outfit pozdvihnúť minimálne o úroveň vyššie, ani sa nemusíte nejako extra snažiť. Ležérne štylizácie na každodenné nosenie vykúzlite s kvalitnou denimovou bundou. Môžete si byť istá, že vám vydrží roky a najlepšie na nej je, že je úplne jedno, aký dátum svieti na bločku z jej nákupu, v kurze bude vždy.

Potrebujete sa zásobiť sa novým, kvalitným a štýlovým oblečením? Určite nevynechajte internetový obchod Bolf. Rýchle dodanie, široký výber a fantastické ceny urobia z nákupu príjemný zážitok.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar