Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Ceny nových automobilov išli za posledné roky rapídne dole, čo ocenili najmä ľudia, ktorí si pred pár rokmi nemohli dovoliť kúpiť nové auto a uprednostňovali ojazdené automobily. Každý jeden automobil, najmä však tie staršie, vyžadujú pravidelné servisovanie, aby sa predchádzalo závažným poruchám.

Autoservisy s pozitívnymi referenciami

Nájsť si poctivý autoservis, ktorý svojich zákazníkov neklame, je v súčasnosti čoraz ťažšie. Podnikatelia sa snažia ušetriť a nebude to inak ani v niektorých autoservisoch. Ak máte známeho automechanika a vlastní autoservis, uprednostnite jeho. Predsa len viete, aký je to človek a viete odhadnúť, či vám prácu odvedie poctivo a namiesto kvalitnej náhradnej súčiastky vám do auta nedá staršiu súčiastku. Ak nepoznáte žiadneho automechanika, ste z okolia alebo priamo zo Zvolena, popýtajte sa známych, či nemajú skúsenosti s nejakým autoservisom vo Zvolene. Možno vám odporučia autoservis vo Zvolene, ktorý si svoju prácu odvádza poctivo a uvedomuje si, že poskytnutím nekvalitných služieb by prišiel o zákazníkov.

Nepodceňte výber autoservisu. Nevyplatilo by sa vám to. Ak sa náhodou niečo pokazí, nebojte sa investovať do kvalitnejšej súčiastky.

Problémy s kolesami

Medzi najčastejšie problémy s autom môžeme pokojne zaradiť aj problémy s kolesami. Ak sa vám kolesá nevracajú do priameho smeru jazdy, miesto odvaľovania sa šmýkajú a celkovo nemáte dobrý pocit z vlastností riadenia, zjavne bude potrebné rezervovať si termín na nastavenie geometrie kolies. Záležať by vám na tom malo najmä preto, ak si nechcete zničiť nové pneumatiky a nechcete, by sa spotreba neustále zvyšovala. Bez kolies by sa váš automobil nepohol z parkoviska, preto rozhodne nepodceňujte problémy s kolesami a ak sa vám niečo pri jazdení nezdá, objednajte sa do autoservisu.

Čakacia doba

Pravidelné servisné kontroly vám síce čo-to ukroja z rodinného rozpočtu. Možno zabijete jedno dopoludnie v servise, ale zatiaľ čo vám automechanici budú opravovať váš automobil, si môžete skočiť na kávu do kaviarne. Určite ale zvládnete stráviť pár hodín čakaním na auto.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :