Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Technológie / Autá / Pravidelnými servisnými kontrolami predĺžite životnosť vášho auta

Pravidelnými servisnými kontrolami predĺžite životnosť vášho auta

/
/
/
76 Zobrazení

Ceny nových automobilov išli za posledné roky rapídne dole, čo ocenili najmä ľudia, ktorí si pred pár rokmi nemohli dovoliť kúpiť nové auto a uprednostňovali ojazdené automobily. Každý jeden automobil, najmä však tie staršie, vyžadujú pravidelné servisovanie, aby sa predchádzalo závažným poruchám.

Autoservisy s pozitívnymi referenciami

Nájsť si poctivý autoservis, ktorý svojich zákazníkov neklame, je v súčasnosti čoraz ťažšie. Podnikatelia sa snažia ušetriť a nebude to inak ani v niektorých autoservisoch. Ak máte známeho automechanika a vlastní autoservis, uprednostnite jeho. Predsa len viete, aký je to človek a viete odhadnúť, či vám prácu odvedie poctivo a namiesto kvalitnej náhradnej súčiastky vám do auta nedá staršiu súčiastku. Ak nepoznáte žiadneho automechanika, ste z okolia alebo priamo zo Zvolena, popýtajte sa známych, či nemajú skúsenosti s nejakým autoservisom vo Zvolene. Možno vám odporučia autoservis vo Zvolene, ktorý si svoju prácu odvádza poctivo a uvedomuje si, že poskytnutím nekvalitných služieb by prišiel o zákazníkov.

Nepodceňte výber autoservisu. Nevyplatilo by sa vám to. Ak sa náhodou niečo pokazí, nebojte sa investovať do kvalitnejšej súčiastky.

Problémy s kolesami

Medzi najčastejšie problémy s autom môžeme pokojne zaradiť aj problémy s kolesami. Ak sa vám kolesá nevracajú do priameho smeru jazdy, miesto odvaľovania sa šmýkajú a celkovo nemáte dobrý pocit z vlastností riadenia, zjavne bude potrebné rezervovať si termín na nastavenie geometrie kolies. Záležať by vám na tom malo najmä preto, ak si nechcete zničiť nové pneumatiky a nechcete, by sa spotreba neustále zvyšovala. Bez kolies by sa váš automobil nepohol z parkoviska, preto rozhodne nepodceňujte problémy s kolesami a ak sa vám niečo pri jazdení nezdá, objednajte sa do autoservisu.

Čakacia doba

Pravidelné servisné kontroly vám síce čo-to ukroja z rodinného rozpočtu. Možno zabijete jedno dopoludnie v servise, ale zatiaľ čo vám automechanici budú opravovať váš automobil, si môžete skočiť na kávu do kaviarne. Určite ale zvládnete stráviť pár hodín čakaním na auto.

Ohodnoťte tento článok

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest