Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Topánky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, asi by ste však nikdy nepovedali, že aj z plastu. Brazílske značky Melissa a Zaxy však jasne dokazujú, že plast vie byť na výrobu topánok viac než dobrým materiálom!

melissa

Topánky potrebujeme všetci. Už odjakživa ľudia experimentovali s rôznymi materiálmi, dizajnami a spôsobmi výroby topánok, až sa ich výroba ustálila a v dnešnej dobe sa drvivá väčšina topánok vyrába z rôznych syntetických látok a gumy. Nájdu sa aj značky, ktoré sú stále verné tradíciám a vyrábajú topánky z pravej kože, vo väčšine prípadov sa však takouto výsadou môžu pochváliť len naozaj drahé značky. Takéto materiály sú na výrobu skvelé a viac-menej s nimi nie je žiaden problém. Prečo teda niekomu napadlo vyrábať topánky z plastu. Nuž, plast začala na výrobu ako prvá používať brazílska značka Melissa. Nie je to však len taký hocijaký plast, Melissa na výrobu topánok používa špeciálny patentovaný plast Melflex, ktorý je vysoko ohybný a veľmi ľahko sa prispôsobuje nohe. Topánky si tak raz obujete a od toho momentu budú dokonale sedieť na vašu nohu. A to nie je jediná výhoda, ktorú prinášajú plastové topánky!

 

Originálny dizajn, ktorý zaujme

zaxy

Okrem veľmi dobrej poddajnosti prinášajú plastové topánky ešte jednu výhodu – veľmi jednoduchú údržbu, tá tiež plynie zo skutočnosti, že sú vyrobené z plastu. Topánky Melissa však nie sú len o praktických stránkach, zároveň majú aj skvelý originálny dizajn. Majoritnú časť ponuky tvoria baleríny, na svoje si však prídu aj milovníčky topánok na opätkoch a uzatvorených topánok. Plastové topánky vyrába aj značka Zaxy, ktorá je dcérskou značkou Melissy. Plastové topánky Zaxy sú lacnejšie, avšak stále sú vyrobené z kvalitného plastu a ani svojim dizajnom nie sú pozadu. Keď už hovoríme o brazílskych značkách, spomenúť musíme aj značku Ipanema, ktorá sa špecializuje na výrobu žabiek a sandálov a tiež je dcérskou značkou Melissy. Určite tak uznáte, že Brazílčania to s obuvou naozaj vedia a plastové topánky sú skutočne zaujímavým nápadom, ktorý sa oplatí vyskúšať na vlastnej koži. Zohnať ich môžete v e-shope Differenta.sk.

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :