Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Topánky. „Obyčajný“ doplnok oblečenia alebo významný módny kúsok, ktorý tlmočí veľa informácií o svojom nositeľovi? V minulosti obuv slúžila na ochranu nôh pred zimou či poranením. Dnes vyjadruje svetonázor a preferencie majiteľa, ktorý prostredníctvom nej zaujíma individuálny postoj k životu a obliekaniu. Nielen ženy, ale aj muži si to, čo si dajú na nohy, starostlivo vyberajú. Často to považujú za najdôležitejšiu súčasť outfitu. Pánska obuv je veľmi rozmanitá, ponúka decentnú eleganciu v koži či topánky špeciálne upravené pre najrôznejšie športy. Módny priemysel produkuje aj extravagantné kúsky, ktoré predčia vaše najbláznivejšie predstavy.

1. Športu zdar

 

Ak patríte k tým, čo radi športujú, určite investujte do kvalitných tenisiek. Bežecké topánky by mali zodpovedať vašej technike behania, ale aj váhe či tvaru nohy. Dostupné sú aj topánky určené pre basketbalistov, volejbalistov, hráčov badmintonu a tenisu. Vybrať si môžete decentné dvojfarebné poltopánky Reebok, nič však nepokazíte ani klasickými bielymi teniskami značky Adidas. Pre tých, čo chcú byť neprehliadnuteľní, sú vhodné vysoké strieborné tenisky Nike Air Jordan. A budete sa v nich naozaj cítiť ako Michael Jordan.

2. Elegancia na prvom mieste

 

Pre niektorých je pánska obuv priam fetiš. Takíto muži si pri výbere topánok dajú nesmierne záležať, musia ich mať vždy čisté a perfektne zladené k oblečeniu. Ak patríte do tejto skupiny a nemáte hlboko do vrecka, určite siahnite po teniskách z radu Tommy Hilfiger alebo Lacoste. Sú výrazom luxusnej športovej elegancie a svojmu nositeľovi poskytujú maximálne pohodlie. Sú vhodné na posedenie s priateľmi či pracovné stretnutie. Tieto pánske tenisky zaručujú, že sa vám ľudia budú dívať na nohy častejšie než do tváre.

3. Štýl nadovšetko

 

Vyžívate sa vo vintage a retro štýle? Vašou srdcovou záležitosťou je určite značka Converse All Star. Tieto tenisky existujú už viac než sto rokov! Kedysi ich nosili športovci, dnes sú skôr srdcovou záležitosťou pre milovníkov nadčasových módnych kúskov. Patria medzi najobľúbenejšie pánske tenisky. V minulosti sa vyrábali len v čiernej a bielej farbe a v ikonickom „teniskovom“ strihu, dnes si páni môžu vybrať rôzne farebné vyhotovenia a modely. Converse nikdy nevyjdú z módy a aj ležérny outfit z džínsov a trička perfektne doplnia a posunú o triedu vyššie.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :