Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Školský deň ako každý jeden. Vaše dieťa príde vyšťavené zo školy a už už len, že sa neprezlečie do pyžama a nezaľahne do postele. Čím to asi je, že detičky buď idú spať alebo si sadnú k počítaču a presedia za ním celý deň? Vy však ako správny rodič chcete tomu zabrániť. Možno ich aj trošku ľutujete, pretože učiva majú čoraz viac, predmetov čoraz viac a domácich úloh čoraz viac!

 

Učenie na interaktívnych tabuliach

 

Zdá sa vám, že vaše deti sa učia viac? Nie je to tým! Bude to tým, že na školách sa rozbieha nový trend – učenie na interaktívnych tabuliach! Čo sú to tie interaktívne tabule? Na akom princípe fungujú?

 

Interaktívne tabule slúžia najmä na zlepšenie kvality vyučovania. Sú to tabule, na ktorých prostredníctvom premietania učiva cez počítač môžete lepšie zobraziť súvislosti medzi jednotlivými časťami učiva. V skratke povedané, pomôže deťom lepšie si predstaviť prepojenie medzi časťami učiva. Dalo by sa povedať, že je to učenie hrou. Na interaktívnej tabuli môžete kresliť, spájať, škrtať, znázorňovať. Skúste sa ísť pozrieť do tried, kde tieto interaktívne tabule majú. Uvidíte že oceníte ich kvalitu.

 

Po splnených povinnostiach prichádzajú na rad hry

 

Nieže ten váš drobec pôjde spať alebo sadne k počítaču! Motivujte ho k hraniu a vyberte mu na vynikajúcej stránke hračku, nad ktorou strávi nejaký čas. Tvorenie obrázku a následná radosť s úspešného ukončenia sú motiváciou. Z niekoľko častí zložiť obrázok, ktorý vám a vášmu dieťaťu vyčaruje úsmev. O čom je reč? No predsa o puzzle, ktoré nájdete na stránke i-puzzle.sk. Puzzle predávajú aj na internete, nielen v hračkárstvach v najbližšom obchodnom dome! Pustite si príjemnú hudbu a pridajte sa k vašej ratolesti. Uvidíte, že strávite príjemné chvíľky!

 

Obtiažnejšie puzzle

 

Ak však chcete nejaké obtiažnejšie, potom siahnite po puzzle, ktoré sa skladajú až z 5000 kúskov. Robota na pár hodín, dní, čo myslíte? Nič to! Prezrite si obrázkové 5000 kúskové puzzle. Možno sa budú zdať obtiažnejšie, avšak z výsledku sa budete tešiť oveľa viac. Čo na ne poviete? Vyberiete ich pre svoje dieťa?

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :