Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Výber moderného dámskeho oblečenia je naozaj široký a preto ak hľadáte konkrétny strih a farebné prevedenie nohavíc, ktoré ste videli svetovým celebritám v televízii, nebudete mať problém takéto nohavice nájsť. Ak sa ale chcete obliekať ako svetové celebrity, poradíme vám, ako oblečenie kombinovať tak, aby ste vyzerali vkusne, zaujímavo.

Legíny a jednoduché topy

Ak milujete športový štýl a zároveň aj elegantný, skúste kombinovať jednoduché tmavé legíny, ktoré kopírujú vašu postavu a jednoduché bavlnené topy. Odporúčame hlavne pásikavé a bodkované topy, poprípade topy s prírodnými vzormi – napríklad s kvetmi. K takémuto outfitu si dajte výrazný náhrdelník, pekné náušnice a máte vybavené.

Legíny sú univerzálne oblečenie vhodné na akúkoľvek príležitosť, preto by vo vašom šatníku nemali chýbať univerzálne čierne legíny, sivé legíny, ale aj vzorované legíny. Ak bude vonku škaredšie počasie, stačí, ak si na tento outfit dáte peknú dámsku bundu a môžete sa vydať do spoločnosti. Ak obľubujete dámske saká, pokojne si oblečte aj to. K saku si však rozhodne nedávate dámske tenisky. Uprednostnite skôr dámske balerínky a dámske mokasíny.

Športový štýl

Ak ste milovníčka teplákov a moderných dámskych mikín, nemusíte sa báť, že by ste museli meniť svoj štýl. Športový štýl ženy jednoducho milujú a najmä tie, ktoré majú doma viac než jedno dieťa. Športové oblečenie zvládnete nakombinovať rýchlejšie ako elegantné.

V súčasnosti sa tešia veľkej obľube oversize dámske mikiny a SLIM fit džíny. Ak doma nemáte ani jednu štýlovú oversize mikinu a SLIM fit džíny, tak šup do obchodov.

Kapsulový šatník

Obliekajte sa aj vy ako svetové celebrity. Odporúčame vám vytvoriť si tzv. kapsulový šatník, ktorý vám umožní vytvoriť si rôzne kombinácie dámskeho oblečenia. Inšpirujte sa vynikajúcou hollywoodskou herečkou Drew Barrymoore a uprednostňujte kvalitu nad kvantitou.

Nebojte sa investovať do kvalitnejších náhrdelníkov, prsteňov a hlavne obuvi.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :