Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Dámske nohavice a legíny sa v móde preslávili niekoľko rokov dozadu a stále sú in. Na dámach ich bežne vídate vo všetkých ročných obdobiach a sú vhodné na viacero typov ženských postáv. Či už je leto, keď vám stačí oblečenia menej alebo je zima, kedy vám môže byť zima aj v oteplovačkách, oboje sa dajú nosiť, ak majú vhodný materiál a po prípade ich podporíte silónkami.

Kdežto dámske nohavice sa naozaj nosia už takmer jedno storočie, legíny sú tak trochu „nový“ vynález. Ich štýl a strih sa časom mení, môžeme už ale povedať, že legíny sú módnym doplnkom už od sedemdesiatych rokov. Tak, ako nie len každý rok ale aj každá sezóna so sebou nosí zmeny v móde a životnom štýle, tak na tom nie je inak ani tento rok a táto sezóna. Momentálne máme jeseň 2019, pričom pomaly sa nám začína zima a s ňou prídu tiež malé zmeny. Malé rozdiely v štýle, farbách a doplnkoch sa nájdu medzi legínami ale aj nohavicami pre dámy. Ich univerzalita & použiteľnosť v rôznych obdobiach sa ale stále nebude meniť, ide len o malé detaily.

Prvou novinkou u oblečení pre ženy je 7/8 dĺžka. Členky viac vyčnievajú von a legíny sa na prvý pohľad zdajú byť ako menšia veľkosť, ako tá vaša. Hold, móda je taká. Vyšší pás je ďalším trendom. Niekoľkokrát sa tento už opakoval a máme ho tu zase. Výhodou je, že vám opticky zlepší postavu, aj keď máte trochu širší pás. Používajú ho hlavne špecifickejšie typy postáv. Ďalším v poradí sú metalické farby. Lesklé strieborné a zlaté farby vás zvýraznia v dave a dodajú trochu exotickosti do vášho šatníka. Ďalším takýmto podobným znakom sú neónové farby. Tie sme tu už mali, a v podstate stále z módy nevyšli. Od farieb sa presunieme trochu k štýlu, nasledujú dierkované až polopriesvitné legíny. S malými priehľadnými aplikáciami pridajú na sexepíle. Úplne posledný by sme spomenuli vojenský štýl. Maskáče tu tiež už niekoľkokrát boli a znova sú tu. Vybrali ste si ten svoj štýl v daných trendoch?

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :