Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Neuveriteľné tajné miestnosti, ktoré by ste tiež mali radi doma

/
/
/
230 Zobrazení

Tajné miestnosti a skryté priestory sú niečo, o čom sníva mnoho z nás. Možnosť mať úkryt, o ktorom nikto iný nevie, je fascinujúca. Pre niektorých ľudí sa však snová situácia stala skutočnosťou, keď objavili tajné miestnosti vo svojich domoch alebo bytoch. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najfascinujúcejších príbehov o objavení tajných miestností.

Tieto príbehy nám ukazujú, že v našich domoch a bytoch môže byť oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Mnohé staré budovy majú skryté miestnosti a priestory, ktoré boli v minulosti využívané rôznymi spôsobmi. A kto vie, čo všetko môžeme ešte objaviť, keď sa rozhodneme pre rekonštrukciu.

Pretože tieto miestnosti môžu byť také neobvyklé, je prirodzené, že vyvolávajú zvedavosť a záujem ľudí. Existujú dokonca aj webové stránky a fóra venované objavovaniu a diskutovaniu o tajných miestnostiach v domoch a bytoch. Mnohí ľudia sa dokonca rozhodujú pre rekonštrukciu svojich domov a hľadajú spôsoby, ako integrovať tieto tajné miestnosti do svojho interiéru.

Pri hľadaní tajných miestností v domoch a bytoch by sme si však mali pamätať, že môžu byť aj nebezpečné a predtým, ako sa ich rozhodneme otvoriť, mali by sme zistiť, čo sa v nich skrýva a zabezpečiť ich prehliadku odborníkom. Aj napriek tomu však je fascinujúce, aké tajomstvá a príbehy sa môžu skrývať v rámci našich vlastných domov a bytov, a aké zaujímavé objavy nás čakajú v budúcnosti.

Prvý príbeh sa odohral v New Yorku, kde si rodina kúpila byt v historickom budove. Po niekoľkých rokoch života v byte sa rozhodli pre rekonštrukciu, a to sa ukázalo ako dobrý nápad, pretože pri rekonštrukcii objavili tajnú miestnosť. Miestnosť sa nachádzala za knihovňou a bola prístupná pomocou skrytých dverí. Miestnosť bola plná starých dokumentov a starých predmetov, ktoré sa datovali až do 19. storočia.

Ďalší príbeh sa odohral v malom meste v Pensylvánii, kde muž našiel tajnú miestnosť pod schodmi v pivnici svojho domu. Keď sa rozhodol preskúmať priestor, našiel tam staré vzácne mince a niekoľko kníh z 19. storočia. Väčšina kníh bola v angličtine, ale niektoré boli napísané v nemeckom jazyku. Bolo zrejmé, že miestnosť bola neustále používaná počas obdobia, keď bola krajina ešte osídlená Nemeckom.

tajné miestnosti

V poslednom prípade sa jedná o rodinu v Atlante, kde si kúpili dom na predmestí. Po niekoľkých rokoch sa rozhodli pre rekonštrukciu a zistili, že pod dlažbou v pivnici sa nachádza ďalší priestor. Tento priestor bol spojený s tunelom, ktorý sa predpokladá, že bol využívaný počas obdobia prohibície na prepravu alkoholu.

Tu je tiež pár moderných nápadov na tajné miestnosti:

tajné miestnosti

tajné miestnosti

tajné miestnosti

tajné miestnosti

tajné miestnosti

tajné miestnosti

tajné miestnosti

Zdroj: Themindcircle.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počet hlasov: 9

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar