Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Ste začínajúci podnikateľ, ktorý nevie predvídať, do akej miery budú obchody rentabilné? Alebo máte zabehnutú firmu, ktorej činnosť si však nevyžaduje, aby ste často sedávali v kancelárii? Obávate sa kontroly zo strany štátu? Využite čoraz populárnejšiu možnosť a zriaďte si virtuálne sídlo firmy. Vaša firma tak bude v Obchodnom registri uvedená pod adresou veľkého mesta, čo môže priaznivo vplývať na vaše podnikanie. Navyše ušetríte za drahý prenájom, keďže pod jedno virtuálne sídlo firmy sa môžu podpísať viaceré oficiálne sídla. Táto možnosť je obzvlášť výhodná pre zahraničných podnikateľov a tých, ktorí pochádzajú z malých dedín pri okresných mestách. Ak so svojím podnikaním práve začínate, ušetríte tak cenné finančné prostriedky, ktoré môžete investovať inde. Súčasťou služby je preberanie a uchovávanie pošty a možnosť prenajať si reprezentatívnu zasadačku pre účely stretnutia s klientmi či poradu.

Ak už sídlo firmy zriadené máte, ale potrebujete svoje obchody presunúť inde, aj pre vás existuje riešenie. Zmena sídla firmy je síce náročný byrokraticko-právny proces, ale so správnym partnerom sa aj to môže stať bezbolestným a rýchlym zákrokom. Zmena sídla firmy musí byť zapísaná v Obchodnom registri, s čím je spojený súdny poplatok vo výške 66 eur. K tomu sa pridáva správny a notársky poplatok a suma pre Živnostenský úrad. Ak nedisponujete žiadnym domom, bytom, či nebytovým priestorom, môžete svoju firmu zapísať pod už spomenuté virtuálne sídlo.

Všetci poznáme reflektory, ale vedeli ste o tom, že existujú aj deflektory? Je to jedinečný doplnok, ktorý vo vašom aute nesmie chýbať. Okenné deflektory umožňujú vzduchu prirodzene cirkulovať v interiéri vášho auta a ochránia vás aj od daždivého či sychravého počasia. Predchádzajú zahmlievaniu okien a sú v praktickom dymovom prevedení. Okenné deflektory by mali hrať prím pre každého fajčiara, keďže môžu počas jazdy fajčiť a nebáť sa zamorenia priestoru.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :