Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Najlepšie aplikácie pre iOS, Apple, iPhone, iPad

Ak ste používateľom zariadenia od Apple určite viete, že na stiahnutie je toho v App Store naozaj veľa. Každý určite chce tie najlepšie aplikácie a hry. Množstvo hier a aplikácií, ktoré vám uľahčia život. Vybrali sme vám pár veľmi zaujímavých, ktoré by ste určite mali mať.

VSCO Cam (zadarmo)

vsco-cam-slide

Foťte kvalitnejšie fotky s VSCO Cam. Ak si ju zaktualizujete na iOS 8, budete môcť nastavovať zaostrenie, čas uzávierky, vyváženie bielej a expozíciu. Oddeľte zaostrenie a expozíciu pre lepšiu kompozíciu fotky. Po odfotení si nastavte dodatočné úpravy pomocou slidera a zdieľajte fotku s komunitou VSCO alebo na Facebooku.

Dark Sky (3,99 dolárov)

darksky_2020611391025703_673433

Dark Sky používa najnovšie informácie pre predpoveď počasia.Väčšina aplikácii aktualizuje informácie o počasí každú hodinu, ale Dark Sky to posúva na ďalšiu úroveň a aktualizuje každú minútu. Aplikácia taktiež ukazuje na radarové snímky pohybu tlakovej výše a níže v reálnom čase, aby ste videli kam sa posúvajú búrky. Taktiež posiela notifikáciu, ak sa v mieste vášho pohybu má meniť počasie.

Horizon (0,99 dolára)

horizon_2020611391025563_673433, najlepsie aplikacie

Ak vás omrzeli vertikálne videá, potrebujete Horizon. Táto aplikácia vám dovolí natáčať vertikálne videá bez ohľadu na to, do akého uhla telefón nakloníte. Využíva na to gyroskop iPhonu. Videá sa dajú natáčať v troch rozmeroch: 1:1, 16:9 a 4:3.

Fleksy (0,99 dolára)

fleksy

Nepáči sa vám vaša pôvodná iOS klávesnica? Fleksy nielenže pridá nový vzhľad vašej klávesnici, ale pomôže vám na nej aj písať rýchlejšie ako pôvodný typ. Môžete si navoliť svoje vlastné klávesové skratky a špeciálne znaky. Appka má aj podporu auto opravovania predvídania napísaných slov, bohužiaľ zatiaľ nie v slovenčine.

CamDictionary (4,99 dolára, trial je zadarmo)

camdictionary_673433

Ak ste v zahraničí a nerozumiete slovám okolo vás, použite CamDictionary. Táto aplikácia vám bude prekladať zo 16tich jazykov a to jednoducho keď namierite kameru telefónu na dané slovo. Aplikácia vám takisto slovo prečíta ak budete chcieť. Veľmi užitočné.

Sleep Time (1,99 dolárov)

sleep-time-slide

Spite lepšie vďaka tejto aplikácii, a to doslova. Sleep Time používa akcelerometer vášho telefónu na detekciu vašich pohybov počas spánku. Jeho algoritmus zistí vaše fázy spánku a zmení alarm na fázu, v ktorej je pre vás zobúdzanie najjednoduchšie. Aplikácia taktiež prináša týždenné štatistiky vášho spánku a ponúka kľudnú hudbu aby sa vám lepšie zaspávalo.

Zdroj: Laptopmag.com

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :