Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Automobilový priemysel je mimoriadne náročný na distribúciu a skladovanie súčiastok, pri ktorom sa využívajú KLT prepravky a boxy. Čo všetko musia kvalitné KLT prepravky pre automotive spĺňať?

Čas a presnosť sú veličiny, ktoré sú v priemysle mimoriadne dôležité. A to nielen v automobilovom. Výrobné linky bežia neustále, je tak potrebné vopred plánovať distribúciu a skladovanie tovarov, aby boli všetky súčiastky včas a jednoducho dostupné. Keďže základom každej prepravy a skladovania tovaru sú prepravky, práve na nich stojí celá výroba. V automobilovom priemysle sú najčastejšie využívané práve KLT prepravky a boxy, ktoré sú univerzálnym riešením na distribúciu a skladovanie. Nie je však prepravka ako prepravka. Výber lacných KLT prepraviek a boxov sa môže na prvý pohľad javiť ako výhodné ekonomické riešenie na šetrenie nákladov, no v dlhodobom horizonte sa môže využívanie lacných a nespoľahlivých prepraviek vypomstiť a dokonca narušiť výrobný proces. Nehovoriac o tom, že kvalitné KLT boxy pomáhajú šetriť čas a náklady pri preprave. Ako však rozoznať, ktoré KLT prepravky sú kvalitné a ktoré nie?

Univerzálnosť a odolnosť

Automobilový priemysel využíva nespočetné množstvo rôznych súčiastok a dielov, ktoré je potrebné prepravovať. Keďže pre priemysel je nevýhodné nakupovať desiatky rôznych prepraviek na jednotlivé druhy súčiastok, oplatia sa KLT prepravky a boxy, ktoré sú čo najuniverzálnejšie. Takými sú boxy a prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert, lídra vo výrobe kvalitný prepravných boxov a kontajnerov. Okrem svojej univerzálnosti potešia vysokou odolnosťou, pod ktorú sa podpisuje plast najvyššej možnej kvality. KLT boxy a prepravky sú odolné nielen voči fyzickej námahe a dlhodobej vysokej záťaži, ale aj voči pôsobeniu rôznych olejov a chemických látok, s ktorými v priemyselnom prostredí neraz prídu do kontaktu. Naviac sú ľahké, skladné a manipulácia s nimi je mimoriadne jednoduchá. Tak využívate ich vo vašej spoločnosti aj vy?

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :