Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Tom Lenk je americký herec, ktorý sa stal internetovou senzáciou vďaka svojmu vtipnému pohľadu na outfity celebrít. Jeho úsmevné paródie a imitácie sa stali virálnymi na sociálnych sieťach, kde si získal veľké množstvo fanúšikov.

Lenk sa narodil 16. júla 1976 v meste Westlake Village v Kalifornii. Jeho herecká kariéra začala v roku 1997, keď si zahral vo filme „Boogie Nights“. Neskôr sa objavil v mnohých televíznych seriáloch, ako napríklad „Buffy, premožiteľka upírov“, „Angel“, „How I Met Your Mother“, „The Office“ a mnohých ďalších.

Ale Tom Lenk sa nestal internetovou senzáciou kvôli svojej hereckej kariére. V roku 2016 začal zdieľať na svojom Instagram účte vtipné fotografie, na ktorých imitoval outfity známych celebrít. Jeho výrazné oblečenie, nezvyčajné kombinácie farieb a rôzne doplnky sú však len časťou jeho paródie. Lenk je skutočne talentovaný v tom, ako sa dokáže pohrať s rôznymi témami a situáciami, ktoré sa viažu k celebritám.

Jeho vtipné fotografie sa rýchlo stali virálnymi, získali množstvo fanúšikov a boli zdieľané na sociálnych sieťach po celom svete. Jeho najobľúbenejšími terčmi sú Lady Gaga, Taylor Swift, Kim Kardashian a mnoho ďalších.

Tom Lenk je tiež aktívnym podporovateľom práv LGBT komunity a bojuje proti diskriminácii. Na svojom Instagram účte sa často zúčastňuje na kampaniach a podporuje rôzne organizácie, ktoré sa zaoberajú touto problematikou.

Ak si chcete spraviť dobrú náladu, stačí si pozrieť Tomov Instagram účet, kde nájdete množstvo jeho vtipných fotografií a videí. Tom Lenk je skutočným talentom a jeho vtipné paródie na outfity celebrít sú dokonalým príkladom toho, ako sa z niečoho bežného môže stať niečo úplne iné a zábavné.

outfity celebrít

outfit celebrít

outfity celebrít

outfity celebrít

outfity celebrít

outfity celebrít

outfit celebrít

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počet hlasov: 305

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :