Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Pri pravidelnom jazdení nemusíte vôbec postrehnúť chybičky na svojom aute. Zdá sa vám, že je všetko v poriadku. Nepodceňujte opotrebovanosť niektorých súčiastok! Dávajte si pozor na to, aby sa vám nestalo, že počas cesty do práce alebo z práce skončíte v priekope. Vyvarujte sa tragickým následkom, zoberte sa k automechanikovi a vymeňte si potrebné staré súčiastky za nové. Na čo by ste si mali dávať pozor? Aký máte problém?

Najväčším vašim problémom nie je ani to, že vaše deti by počas jazdy chceli zakaždým otvárať dvere. Ešte, že máte tú zlatú detskú poistku! Aspoň pri tomto si môžete vydýchnuť. Čo však s problémom brzdenia? V poslednej dobe sa vám zdalo, že aj keď by ste radi zastavili svojho tátoša jemu sa akosi nechce? Dlhá brzdná dráha je veľmi nebezpečná. Ľahko sa môže stať nejaká tragédia. V prvom rade vezmite ďalekohľad a bližšie sa nahliadnite na vzduchové ventily. Nezdajú sa vám akési zanesené? Dlhšiu dobu neboli vôbec prečistené. Poobzerajte sa po nových čistých vzduchových ventiloch na stránke tirshop.sk.

Zdá sa vám, že brzdná dráha sa neustále predlžuje? Červené svetlo bliká! Robte pre to niečo, kým sa nestane nehoda. Na čo by ste sa mali pozrieť ako prvé?

Dlhá brzdná dráha – Čo vám pomôže ako prvé?

Dlhé brzdenie, pišťanie gúm prináša nedostatočný stav opotrebovaných brzdových dosiek. Akonáhle by ste postrehli, že nie je niečo v poriadku z brzdením, chyba bude určite tu. Preto neotáľajte a vyhľadajte pomoc na stránke tirshop.sk. Nájdete tam brzdové dosky za dobrú cenu.

Čo vám ako ďalšie pomôže pri zlepšení brzdenia?

Ako na ďalšie by ste sa mali pri probléme s brzdením pozrieť na brzdové valce. Opotrebovanosť brzdových valcov môže spôsobiť ich znefunkčnenie. Nahliadnite na ponuku kvalitných brzdových valcov na stránke tirshop.sk. Myslite na svoju bezpečnosť a bezpečnosť svojej rodiny. Poobzerajte sa po ponuke na tirshop.sk.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :