Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Tento rok nám našťastie leto nezačalo hneď po zime, a tak si máme možnosť užívať aj prechodné jarné outfity. Práve s nimi sa dá v šatníku príjemne čarovať. Aké sú tohtoročné jarné trendy? Pozrite sa, čo vám chýba, a prečo váš šatník volá S.O.S.

Kostýmy v športovom duchu sú jarným hitom

Klasický kostým so sačkom doplňte 7/8 nohavicami a miesto lodičiek si k nemu obujte tenisky. Tak sa totiž nosí. Nedovolí vám to firemný dress code? Riešenie je jednoduché. V práci si prezujte lodičky. Rovnako, ako keď vyrazíte na hogo-fogo schôdzku. Ale potom opäť šup do luxusných, ale pohodlných lodičiek.

Ďalším jarným hitom sú kostýmy v športovom duchu od hlavy až k päte. Vlastne sú to také luxusné pohodlné fashion teplákové súpravy. Vyzerajú úžasne a sú pohodlné aj pre workoholičky, ktoré trávia v práci viac hodín, než je zdravé, a potrebujú vyzerať nielen dobre, ale aj sa celý deň cítiť pohodlne. Módne súpravy v rôznych strihoch, ale aj kostýmy klasických strihov – to je dámske oblečenie, ktoré ponúka e-shop Fashionmafia.sk. A nielen to.

Sexy overaly aj do kancelárie

Nemusíte sa báť, že v nich nebudete vypadať dobre. Overaly vedia naopak dokonale zoštíhľovať. K ním naopak uprednostnite klasické lodičky na podpätkoch. Pridajú vám pár centimetrov na výšku, a opticky naopak uberú pár tých na šírku. Úžasné modely ponúka značka O’la Voga. Je to značka pre ženy, ktoré sa nechcú vzdať toho, aby vyzerali sexy.

Jarné bundy a kabáty nielen na jednu sezónu

Minulý rok sme jar preskočili, a tak sme si tieto úžasné kúsky – jarné bundy a kabáty, takmer neužili. Tento rok im naopak praje. Nebojte sa, že ich nevynosíte. Vyberte si nadčasové strihy a do šatníku si tak zadovážite kúsok na mnoho ďalších sezón. Nič nepokazíte klasickými strihmi pripomínajúcimi dlhšie pánske sako. A ak chcete trochu viac zažiariť, vyberte si ho v neónovej farbe. Dokonalé bude k bielym slim fit nohaviciam.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :