Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Sledovanie futbalu patrí k bežným činnostiam snáď každého muža. Určite ste sa však zamýšľali nad tým, ako sa vôbec dostať na zápasy svetových mužstiev a neprísť pritom k bankrotu. Predpokladáme, že rátate s tým, že napríklad vstupenky na zápas Chelsea sú vysoké. Vyvedieme vás však z omylu.

Samotné vstupenky vás môžu síce prekvapiť. Bežný Slovák sa k ním len tak nedostane. Vynikajúcou možnosťou, ako sa dostať na zápas európskeho mužstva, je možnosť využiť ponuku od sprostredkovateľov, ktorý okrem vstupeniek ponúkajú aj sprievodcu po meste, do ktorého sa chystáte. Skúsme si dať príklad. Chceli by ste vidieť zápas Realu Madrid. Okrem toho, že dostanete vstupenky na zápas tohto mužstva, získate ubytovanie, obojsmerné letenky a služby delegáta. Páni by si určite vedeli predstaviť takýto typ „dovolenky“, že? Doprajte si napríklad zájazd na zápas Realu Madrid a Neapolu. Môžete si pozrieť nášho Mareka Hamšíka v akcii. Samozrejme aj iné futbalové hviezdy pusiniek.

Nemusíte sedieť doma na zadku alebo v kancelárii na pohodlnom kancelárskom kresle. Vydajte sa na cestu za futbalom, pretože akonáhle zažijete takýto zápas v niekoľkotisícovom kotli, uvidíte, že na to nikdy nezabudnete. Skúste sa spýtať svojich známych, ako sa im páčilo. Uvidíte, že vám takýto zážitok vychvália do nebies.

Ak neviete dámy, čo kúpiť svojmu partnerovi, porozmýšľajte práve nad takýmto darčekom, pretože zážitok z dobrého futbalu je na nezaplatenie.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :