Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Fight Night Challenge – jedinečná akcia, ktorá stojí za pozornosť!

/
/
/
624 Zobrazení

Exhibičný galavečer boxerských a MMA zápasov sa pomaly ale isto blíži! Veľkolepá akcia s názvom Fight Night Challenge sa odohrá tesne po tohtoročných Vianociach, už 27. decembra. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Veľkolepej akcie Fight Night Challenge sa zúčastní viacero celebrít zo showbiznisu, ale aj profesionálnych bojovníkov. Tešiť sa môžete napríklad na Patrika Vrbovského, ktorý je na Slovensku všetkým veľmi dobre známy ako Rytmus. Okrem neho sa ho zúčastnia osobnosti ako Moloch, Laky Royal, Frayer, Majk Spirit, Separ či Čistychov. Samozrejme, ukážu sa aj veľké osobnosti zo sveta zápasenia. Či už známy Attila Végh, Emanuel Newton alebo Gábor Boráros. Hlavným partnerom je stávková kancelária Fortuna.

Program Fight Night Challenge

V rámci Fight Night Challenge sa odohrá viacero zaujímavých zápasov, ktoré sa rozhodne oplatí sledovať. Hlavným bodom celého programu bude pravdepodobne súboj dvoch známych bojovníkov, zápasníkov Bellatoru, ktorými sú Attila Végh a Emanuel Newton. Avšak, súboje budú aj medzi celebritami a profesionálnymi bojovníkmi. Azda najzaujímavejším bude súboj Patrika Vrbovského s Gáborom Borárosom.

V boxe sa ukáže aj Samuel Krištofič, ktorý sa postaví zápasníkovi v ťažkej váhe menom Alexander Cverna. Pripraviť sa môžete aj na ďalšie zaujímavé boxerské zápasy. Na programe sú zatiaľ 2 potvrdené MMA zápasy v podaní Jakuba Gazdíka a Denisa Farkaša, respektíve, Michala Plesníka a Erika Tlkanca.

Fight Night Challenge v Brne

Celá akcia sa bude odohrávať v Brne, konkrétne, v známej aréne Zoner BOBYHALL. Všetko to začne o 19:00, pričom akcia nebude vysielaná v žiadnej televízii. Pokiaľ si ju chcete pozrieť, sledovať ju budete môcť naživo cez internet. Respektíve, pozrieť si ju môžete aj na vlastné oči, pokiaľ sa vám ešte podarí zohnať lístok priamo do arény.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar