Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každý si pod relaxom predstaví mierne odlišné veci. Môže tam patriť takmer akákoľvek neadrenalínová aktivita, ale takmer všetci budú súhlasiť, že wellness je relaxácia vhodná pre každého. Už samotné slovo wellness znamená cestu k harmonizácii mysli, duše a tela.
Existuje veľa druhov masáži s rôznym účelom, intenzitou a dĺžkou trvania. Každá pôsobí na rôzne časti tela a uvoľňuje svaly. Na jednotlivé druhy masáží sa používajú rôzne prípravky.

Masážne prípravky pomáhajú pri vykonávaní samotnej masáže a zosilňujú zážitok z nej. Určite budete súhlasiť, že neodmysliteľnou súčasťou dobre vykonanej masáže je kvalita masážnych prípravkov.
Čoraz častejšie sa do povedomia dostáva nemecká značka cosiMed, ktorá ponúka okrem kvality aj široký výber produktov. V jej sortimente nájdete masážne oleje, masážne emulzie, krémy a masážne sviečky vrátane výrobkov pre wellness, ktorými sú esencie do sauny a kúpeľové oleje.
Masážne oleje cosiMed majú vysokú kĺzavosť a vydržia na pokožke dlhú dobu. cosiMed ponúka oleje bez parfumácie, s parfumáciou, prípadne pre nezabudnuteľný zážitok luxusné Wellness masážne oleje. Či ste fanúšikom olejov bez parfumácie alebo uprednostňujete masážne oleje s vôňou, z cosiMed rady si vyberie každý.
Masážne emulzie cosiMed sa od olejov líšia zložením, ale účel majú takmer rovnaký. Okrem vyživovania vašej pokožky majú priaznivý účinok aj na ruky terapeuta. Patria sem emulzie bez parfumácie a Wellness masážne emulzie, ktoré sú navyše obohatené o éterické oleje a aktivné zložky. Z možnosti výberu máte Grep a Zázvor, Marhuľa a Vanilka, Mango a Melón, Ginko-Limetka alebo Ostružina.

Všetky tieto a rôzne ďalšie masážne produkty si môžete zakúpiť na eshope Wellea.sk. Môžete sa tam o výrobkoch dozvedieť viac a s čímkoľvek vám pomôže podpora.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :