Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Ste typ, ktorý rád jazdí k moru? Tento rok ste však vynechali dovolenku a šetríte si na budúcoročnú? Nie je problém si vyhliadnuť dopredu v cestovnej kancelárii. Do ktorej však máte vstúpiť? Ktorá cestovná kancelária by vám vyhovovala? Poradíme vám jednu, do ktorej na budúci rok zájdete hneď akonáhle sa začne sezóna! Dobré ceny vás nalákajú!

 

Globtour každoročne láka zákazníkov

 

Predstavujeme vám cestovnú kanceláriu, ktorá každoročne láka množstvo klientov, ktorí by radi strávili v kruhu svojej rodiny príjemné chvíle pri mori. Čo keby ste patrili aj vy medzi spokojných zákazníkov? Čo keby ste si aj vy ušetrili financie a rozhodli sa na budúci rok cestovať k moru? Kráčajte ruka v ruke s touto cestovnou kanceláriou. Budete spokojní s výberom a s ponukou dovoleniek.

 

Lákadlo od Globtour – dovolenka do Talianska za málo peňazí

 

Mali by ste sa vybrať do krajiny, v ktorej rozvoniava pizza v akomkoľvek čase. Či už máte chuť na ňu ráno alebo večer, vždy nájdete pizzeriu, ktorá bude otvorená. Rím, Florencia, krásne Jadranské ale aj Stredozemné more sú lákadlom. Čisté, teplé more prilákalo množstvo Slovákov. Patrite medzi nich a nechajte sa uniesť s vynikajúcou cestovnou kanceláriou Globtour. Cenová ponuka je neporovnateľná. Lacnejšie zájazdy nenájdete naozaj nikde inde. Preto neváhajte a voľte dovolenku do Talianska práve cez Globtour!

 

Grécko s Globtour stojí za povšimnutie

 

Viete, že aj do Grécka ponúkajú zájazdy, ktoré vám ušetria financie a výrazne neznížia stav na vašom účte? Bežte sa pozrieť po letnej dovolenke do Grécka. Vari sa netúžite prísť pozrieť na Paraliu alebo na Olympskú riviéru, ktoré vám ponúkajú krásny výhľad na more ale aj na krásnu horu Olymp? Vari nechcete zažiť krásne západy slnka pri tak krásnom mori ako majú v Grécku? Veríme, že po tom túžite! Bežte do Globtour na stránku globtour.sk a vyberajte si dovolenku, ktorá vám padne vhod a na ktorej si zaručene oddýchnete!

 

Šperk, ktorý musíte mať na dovolenke

 

Na dovolenku si nezabudnite pribaliť šperk, ktorý rozžiari každú dámu. Dámy, chcete byť krásna na romantickej prechádzke pri západe slnka či už v Grécku alebo v Taliansku? Vyberajte si zo stránky msperk.sk trblietavé Swarovski šperky! Očarte svojho partnera ešte viac s týmto dokonalým šperkom, ktorý by vám mohla závidieť aj Afrodita!

 

Neodkladajte dovolenku len preto, že nie je cenovo dostupná. Vyberte sa na stránku globtour.sk a vyberajte si dovolenku svojich snov!

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :