Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Naša krajina síce v porovnaní s ostatnými európskymi, respektíve západoeurópskymi krajinami na tom s cenami služieb nie je až tak zle, stále ale jedna služba vychádza na trochu vyššie sumy a to je oprava automobilov. Všelikde sa dá ušetriť a keď človek nemá dostatok finančných prostriedkov, ale auto jednoducho potrebuje, musí sa nejako vynájsť. Niekaždý má samozrejme možnosť úsť si niekde opravovať auto. Niektorí na to jednoducho nemajú priestor a nebudú si opravovať auto pred svojím panelákom. Niektorí na to nemajú čas, pretože sú stále zaneprázdnení až do noci a víkendy si chcú užiť a odpočinúť. A ďalší na to jednoducho nemajú vedomosti a zručnosť, predsa len opravovať auto nie je každodenná a bežná záležitosť pre každého.

Pre tých ostatných sa tu ale nájde možnosť ako ušetriť a lepšie narábať so svojimi peniazmi, aj keď si to vyžaduje čas a zručnosť. Tým sa hodí dielenské náradie. Prvotná investícia do náradia je síce trochu vyššia, celkovo vám to ale ušetrí plno peňazí. Jedna návšteva automechanika by vám za prácu zobrala toľko prostriedkov, za koľko si dokážete kúpiť celú sadu náradia potrebnú na danú opravu. Ďalej už len získavate a náradie vám šetrí a šetrí, kým je ešte použiteľné. A je takmer isté, že náradie nevydrží len pár opráv, ale budete ho mať celé roky.

Uvedieme si príklad. Ak si pozriete cenu Golo sady, ktorá má naozaj široké využitie a obsahuje 111 kusov náčinia, zaplatíte za ňu toľko ako za dvojhodinovú prácu mechanika, čo môže byť napríklad taká výmena zadných tlmičov. Nie je to výhodné?

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :