Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Tento článok bude smerovaný na vás, milé dámy.  Leto je rozbehnuté a nevyzerá, žeby sa tak skoro malo zastaviť. To znamená, že už určite máte nejakú tú predstavu, čo na seba. Poznáte trendy tohto leta a čo by každá žena o terajšej móde mala vedieť?

Na leto sa viažu základné druhy dámskeho oblečenia, ktoré asi nikdy nevyjdu z módy a budú tu vždy. To sú napríklad sukne, šľapky alebo žabky, sandále, ľahké topy a samozrejme plavky. Každá z týchto kategórií dámskeho letného oblečenia sa často mení a s každým letom prichádzajú nové trendy, ktoré by si vymódená dáma mala pamätať.

Vo všetkých kategóriách dominujú nie len toto leto, ale už dlhšie obdobie kvety. Kvetinové vzory a doplnky každého typu sú vec, ktorou sa nič nemôže pokaziť. V kombinácii s ľahkými materiálmi, ktoré su pre leto príznačné, je to ako by ste boli módna ikona.

Ďalšia kategória tohto leta je vintage. Výšivky a rôzne „staromódne“ vzory sa hodia na vaše sukne a príjemne oživia šatník. Samozrejme retro vzorovanie musí mať moderný nádych, predsa len nechceme kopírovať, ale napodobňovať.

Nezabudneme na farby, ktoré stále držia trend a tým su pastelové. Je vhodné kombinovať výrazný a do očí bijúci prvok s nevýrazným a tmavším. Ďalšia vec, ktoré upúta, sú prúžky. Nie veľa, nie všade, ale na niektorých kúskoch oblečenia pri dobrom skombinovaní sú určite vkusné. Skúste ich zakomponovať na vaše žabky alebo sandále.

Značka držiaca sa trendov každé leto je určite Roxy. Ide o značku, ktorá prináša kvalitu aj napriek super cenám. Roxy oblečenie je zamerané skôr na aktívnych ľudí, vždy bola spájaná so skateboardovým prostredím. Rôzne prvky spomínané hore nájdete aj v ich kolekciách a ak vás oslovia, neurobíte zle, ak si ich skúsite skombinovať so značkami iných štýlov.

Tak čo dámy, máme v tom jasno? Potrebujete šatník doplniť alebo sa vás naše rady netýkajú?

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :