Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Dvetisíc dolárov minutých na výlet do Mexika, jazda taxíkom, hotelová izba, obrovské množstvá kokaínu a orgie s prostitútkami na izbe zachránili mužovi život.  Toto je možno prvýkrát, čo niekto niečo také vyslovil.

Keď bojoval s obrovskými depresiami, odcestoval do Mexika, aby is zakúpil „chemikálie“, ktoré mu pomôžu ukončiť jeho život. Tento používateľ Reddit-u, plzsendhalp, zdieľa svoj príbeh vrátane ťahania čiar drog z pŕs prostitútok, zapájanie Viagry s whiskey, niekoľkokrát opakovaná trojka a nakoniec jeho vôľa žiť ďalej.

Z redditu:

– išiel som do Mexika, aby som si kúpil barbituráty pre humánnu a mierumilovnú smrť

– ak som teda išiel zomrieť tak či tak, rozhodol som sa predtým dať si aspoň prostitútku, neskôr mi taxikár ponúkol, že mi predá nejaký kokaín, jedna vec nasledovala po druhej a dostal som izbu plnú prostitútiek s vírivkou a tanešnou tyčou

– strávil som celý víkend ťahaním kokaínu z ich pŕs, pitím tequily, jedením práškov na bolesť, obrovskými množstvami viagry, a zažil som tri trojky s ľahšími dievčatami

– niekde uprostred svojho vyčíňania som si povedal, že život nakoniec nie je až taký zlý

Potom sa chlapík zbalil a vypadol domov bez depresie.

Väčšina ľudí by možno po takomto víkende upadla do depresií a kvôli morálnemu úpadku svojej osoby, pre tohto chlapa to ale fungovalo. Ďalej vysvetľuje v komentároch, že jeho depresie boli spôsobené zneužívaním v detstve a pomáha motivovať ostatných ľudí, ktorým sa niečo podobné stalo a ukazuje im, že život nie je až taký zlý ako sa zdá. Je to samaritán.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :