Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každá žena už od detstva sníva o tom, ako bude vyzerať jej svadba a ako bude vyzerať jej partner. Ťažko povedať, kto sa kedy bude vydávať. Záleží od toho, kedy spoznáme nášho životného partnera.

Dnes už ľudia žijú nadivoko, čo je veľká škoda, pretože prichádzajú o čaro svadby, ktoré v tom momente patrí iba im. Ak túžite po originálnej svadbe, poradíme vám, ako si ju zorganizovať. Uvidíte, že hostia budú úplne očarení.

Výber originálneho miesta na obrad a hostinu

Ak vám príde otrepané mať svadbu v kostole a hostinu v nejakom penzióne, vyskúšajte úplne niečo iné. Obrad, ale i svadobnú hostinu presuňte na vidiek- na statok, okolo ktorého bude čarokrásna príroda a vytvorí ideálne zátišie na fotenie krásnych svadobných fotiek. Ak vám ale očarovali historické centrá miest, obzrite si priestory moderných hotelov v Žiline. Žilina má krásne historické centrum – Mariánske námestie, Novú Synagógu, ale aj krásny kostol v centre mesta, kde sa budete môcť pofotiť.

Príroda, alebo mesto?

Ak milujete vôňu prírody a prajete si, aby vám robila spoločnosť aj v deň svadby, zajednávajte si miesto svadobnej hostiny a obradu niekde na vidieku. Ak vás láka skôr mesto, skúste napríklad historické námestia, kde sa nachádzajú luxusné moderné hotely s nádychom luxusu. Budú pôsobiť tak luxusne, ako ten váš zásnubný prsteň z kvalitného bieleho zlata!

Hudba a starejší

Na svadbe okrem nevesty, ženícha a hostí nesmie chýbať hudobná kapela a starejší, ktorí budú mať za úlohu vytvoriť zábavu. Ak chcete originálnu svadbu, rezervujte si hudobnú kapelu, ktorá vám bude ochotná zahrať aj modernejšie pesničky pre mladších hostí, ale aj klasické ľudovky, ktoré na svadbu jednoducho patria. Kapelu, ale aj starejšieho si vyberajte podľa referencií a ak ste len prednedávnom boli na nejakej svadbe, pokojne oslovte aj tú kapelu a starejšieho, ktorí na nej boli.Termíny sa im však veľmi rýchlo plnia, preto si ich zajednávajte čo najskôr.

Na svadbe by nemali chýbať klasické tradície – odčepčenie, tanec s rodičom atď. Toto je deň, kedy budete vy a váš partner za hviezdu. Nezabúdajte si vziať aj niečo modré a niečo požičané! Modré si môžete vybrať sponky a požičané napríklad aj veľmi pekné diamantové náušnice, ktoré zladíte s náhrdelníkom.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :