Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Nové dieťatko do rodiny je jedno z najväčších radostí, aké môže človek zažiť. Každý sa samozrejme na ďalší prírastok teší a rýchlo prebiehajú prípravy a človek sa snaží, aby bolo všetko tip-top. Nechýbajú k tomu rôzne výbavičky, príslušenstvo, detský nábytok, šatstvo a podobne. Pripravujete novú detskú izbu zariaďujete ju, nakupujete nové hračky a doplnky. Nezabudli ste ale na niečo popri tom všetkom? Jeden zo základných stavebných kameňov a to je detská postieľka.

Aké detské postieľky máte na výber?

Ako to už býva v dnešnej dobe v každej oblasti, aj tu existuje neuveriteľná konkurencia, cenové rozpätie a dizajnové a funkčné vychytávky. Môžete si vybrať z množstva variácií, materiálov, veľkostí a dokonca existujú detské postieľky ako dizajnérske kúsky, ktoré určite váš sused alebo známy nemá.

Základ u detských postelí sú vysoké okraje a teda ochranná bariérka. Je to tam samozrejme kvôli bezpečnosti pre vaše dieťatko a aby nevypadlo počas spánku alebo keď len tak šantí. Veľkosťou zvyknú byť niekde v rozmedzí 90x40cm až 160x70cm, potom je už vaše dieťa dostatočne veľké na niečo menej „bezpečné“ a teda bez bariérky. Farbám sa medze nekladú a nájdete takmer úplne všetko od bielych odtieňov, cez drevité farby, sivú až po wenge. Samozrejme, stále sú najpopulárnejšie biele odtiene a béžové farby. Málo ľudí chce mať predsa len dieťa v čiernej posteli. Čo sa týka materiálov, bežné sú klasický masív, či už buk alebo borovica, čo sú finančné náročnejšie, ale trvácne a pevné materiály. Taktiež majú vyššiu hmotnosť. Ďalej sú to samozrejme rôzne druhy drevotriesok ako MDF, DTD alebo LTD.

Druhy posteliek pre vaše dieťa

Variácie sú tiež rozličné. Môžete nájsť postieľky s odkladacím priestorom alebo šuflíkom, so sťahovacím alebo pevným bokom, s prebaľovacou komodou, cestovné alebo také, ktoré si pripnete k vašej veľkej posteli. Existujú samozrejme aj špeciálne ako s rôznymi motívmi, spomínané dizajnérske a podobne. Výber je už len na vás a podstatné je vybrať si správne detské doplnky pre vaše dieťa.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :