Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Sledovať a hlavne držať sa aktuálnych trendov je niekedy veľmi ťažké. To platí v rôznych oblastiach života, najvýraznejšie je to ale v móde. Dámska móda sa mení prakticky každé ročné obdobie a vždy vie prekvapiť novými nápadmi, strihmi, farbami a doplnkami. Mohli by ste sledovať desiatky módnych stránok a blogov alebo čítať módne magazíny a aj tak by vám niečo ušlo. Netreba si nad tým až tak lámať hlavu. Leto sa končí, pre niektorých sa možno už aj skončilo a je čas vymeniť šatník. V skratke si teda povieme, čo sa zmenilo od minulej jesene a v čom sa prisposobiť túto.

Nikde nenájdete jednoznačný trend, ktorý je univerzálom pre tohtoročnú jeseň/zimu. Je tu ale pár spoločných znakov, ktoré zdieľa viacero známych módnych domov:

  1. Zvieracie vzory – či už sa jedná o leopardie škvrny alebo pásiky zebry, zvieracie vzory na oblečení tu už boli a znova sa vrátili. Niekedy prevládajú aj huňatejšie modely, po prípade viacvrstvové pre nižšie teploty. Vrstvenie je tiež momentálny trend, ktorý by som zaradil do tejto kategórie.
  2. Záhrada – trend, ktorý nie je príznačný len na toto ročné obdobie a máme ho tu už dlhšie. Najnovšie kolekcie sa ale tomuto motívu venujú natoľko, že dámske oblečenie sa bez toho nezaobíde. Kvietky, rastlinky a iné záhradné motívy sa vyskytujú na oblečení, šperkoch a doplnkoch.
  3. Geometria – pruhy, káro – hlavný smer v tejto oblasti je v šedých farbách. Sivá, hnedá, čierna a máličko bielej. Pravidelné geometrické tvary ale držia módu pod krkom.
  4. Voľnosť – možno túto kategóriu nemajú rady všetky dámy. Voľné oblečenie je ale teraz v kurze. Navyše, v niečom takom sa určite budete cítiť maximálne pohodlne. Ak chcete nechať vyniknúť svojej vypracovanej postave, toto asi nebude pre vás.

V rýchlosti sme si povedali to najtrendovejšie, čo túto sezónu môžete mať. Ak vás zaujíma štýlová móda, aspoň trochu by ste sa aktualít mohli držať. Veď predsa len, kto vie o najnovšej móde viac ako vy.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :