Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Už dlhšiu dobu máte naplánovanú dovolenku do Žiliny? Máte však jeden problém. Aký? Nemáte dať kam detičky. Čo keby ste ich vzali so sebou a pribalili im do batožiny niečo, čo im spríjemní rodinnú dovolenku? Poradíme vám, čo by ste mali svojim ratolestiam pribaliť do batožiny. Najskôr sa však poďme pozrieť na ubytovanie. To už máte vybavené?

 

Výlet do Žiliny? Ubytujte sa v známom hoteli Galileo!

 

Najskôr by ste však mali premýšľať nad ubytovaním. Kde máte hľadať to najprijateľnejšie ubytovanie v Žiline? Bolo by zbytočné behať po celej Žiline a hľadať lacný hotel, keď sme vám prišli do cesty práve my. Prišli sme vám ponúknuť to najlepšie luxusné ubytovanie. Verte, že ubytovanie práve v tomto hoteli vás príjemne prekvapí. Krásne prostredie, nadštandardné služby – niečo fantastické, čo by ste mali zažiť aj vy! Rezervujte si najlepšie izby v hoteli Galileo čím skôr. Tento hotel je najvyhľadávanejším hotelom v Žiline. Chcete v ňom bývať aj vy?

 

Magnetické skladačky pre najmenších

 

Rezervovanie hotelovej izby už máte za sebou. Vyrážate do Žiliny a chystáte sa baliť? Mali by ste detičkám pribaliť do batožiny hračky, od ktorých ich nebudete môcť odtrhnúť. Počas trávenia voľnej chvíľky by ste ocenili, aby sa váš štuplík hral. Čo keby ste pre tých najmenších mali zaujímavé magnetické skladačky? Akciové magnetické skladačky nenájdete v žiadnych iných hračkárstvach. Najlepšie ceny majú na stránke edukacnehracky.sk. Akonáhle vaše dieťa zhliadne takúto hračku, nespustí z nej oči. A to vieme, že je to veľký nezbedník! Ako každé malé dieťa. Rozvíjajte myslenie aj svojim detičkám počas dovolenky. Detičky sa zabavia a nebudú vám plakať každých päť minút. Veríme, že to istotne oceníte. Bežte na stránku edukacnehracky.sk.

 

Hry na profesie pre staršie deti

 

Pre staršie deti bude originálnou hračkou pútavá hra na profesiu. Chcete mať doma malého biológa? Chcete mať doma malého učiteľa? Poprezerajte si ponuku a objednávajte si čím skôr túto zaujímavú hračku. Staršie deti to ocenia aj počas pre nich nudného výletu. Neobávajte sa cien, nie sú vôbec vysoké. Nazrite na stránku edukacnehracky.sk a bližšie si prezrite ponuku hier na profesie.

 

S pútavými hrami na profesie a magnetickými skladačkami zaručene zabavíte svoje ratolesti. Edukacnehracky.sk vám tieto hračky ponúkajú ako na podnose!

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :