Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Prepravné boxy pre vašu firmu môžu mať rôzne tvary, veľkosti a použitie. Či už sa spoločnosť zaoberá potravinárskym priemyslom, nápojovým priemyslom, poolingovými službami alebo napríklad automobilovým priemyslom, prepravné boxy sú nutnosť a majú širokú využiteľnosť v takýchto druhoch firiem. Vybrať si môžete zo širokej škály a každý druh má svoje špecifiká a kladné vlastnosti, ktoré predurčujú jeho účel.

Plastové prepravky a boxy prichádzajú od tých najmenších rozmerov pre priemyselnú výrobu, ktoré môžu mať len pár centimetrov až po veľké kontajnery a prepravky hlavne pre ťažký priemysel, ktoré môžu rozmerovo dosahovať aj viac ako meter kubický a zvládnu záťaž aj viac ako jednu tonu. Napriek svojej plastovej konštrukcii sú niektoré boxy veľmi pevné a trvácne a zároveň skladné. Tu patria hlavne skladacie kontajnery.

Všeobecne, prepravné boxy a prepravky môžeme rozdeliť do pár základných kategórií. Buď sa bavíme o prepravkách s otvorenými rukoväťami alebo pevnými plastovými kontajnermi. Tu je základný rozdiel samozrejme prítomnosť rukoväte a teda tieto majú nižšie rozmery, menšiu hmotnosť a nosnosť a v podstate sa dajú nosiť  „na rukách“. Nie je to samozrejme nutnosť, ale majú na to prispôsobenú konštrukciu. Zvyknú sa potom používať najmä v ľahšom priemysle, potravinárskych alebo nápojových fabrikách a podobne. Pevné plastové kontajnery sú rozmerovo a nosnosťou väčšie a zvládnu aj vyšší náklad v podobe ťažšieho priemyslu akom  je napríklad automobilový alebo rôzny ťažký priemysel.

Ďalej tu máme špecifické kategórie ako plastové vedrá, rotomolding, prepravky na nápoje, prepravné vozíky a podobne. Vedrá snáď nemusia byť vysvetľované. Rotomolding sú špeciálne tvarované prepravky na rôzny tovar a materiál a majú veľmi špecifické využitie. Prepravky na nápoje pozná takmer každý z nás, keďže sa zvyknú využívať na sklenené fľaše v nápojovom priemysle a stretnete sa s nimi aj v bežných potravinách. Prepravné vozíky sú plastové prepravky s kolieskami rôznych rozmerov využiteľné vo veľmi širokom zábere a rôznych odvetviach biznisu. Všetky tieto produkty samozrejme nájdete u dodávateľa Schoeller Allibert a môžete si vybrať ten vhodný pre vás.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :