Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Momentálna situácia v ekonomike je trochu náročnejšia, potravín sa to ale našťastie nedotklo a ľudia sú stále v tejto oblasti kúpyschopní a kúpychtiví. Potraviny sú jednoducho úplný základ žitia každého človeka a ich nakupovaniu sa nevyhneme. Keď už tu máme takúto „nutnosť“, je to aj dobrá príležitosť a oblasť nášho života, kde sa dá porozmýšľať nad míňaním a možno trochu ušetriť. Je to jeden z najčastejších a najvyšších výdavkov bežnej rodiny, preto tu každý hľadá variabilitu.

Výber reťazca, v ktorom nakupujeme je dobrý začiatok. Človek si musí uvedomiť, čo od daného obchodu očakáva. Dobrý pomer kvality a ceny je úplný základ. Ako kvalitné sú potraviny, ktoré v danej cenovej relácii viete nakúpiť, je silný ukazovateľ kvality obchodného reťazca. Určite množstvo ľudí zaujíma aj pôvod potravín, ak napríklad chcú podporovať domáce produkty alebo sa chcú vyhnúť potravinám z určitých krajín. Široký výber produktov je ďalší dôležitý ukazovateľ. Nie len to, že pochádzajú z rôznych krajín, ale aj to, že si viete vybrať rôzne značky z každej potraviny. Následne aj to, aby ste mali výber v rôznych cenových reláciách podľa vašich preferencií. Osobitnou kategóriou je napríklad vlastná pekáreň a teda aj pekárenské výrobky, ktoré sú čerstvé a unikátne a aj vlastná osobitná mäsiareň. Toto už väčšina reťazcov spĺňa.

Obchody sa prezentujú rôznymi spôsobmi. Môžete o nich počuť v rádiách, vidieť reklamy v televízií, na sociálnych sieťach alebo inde na internete. Ďalším spôsobom ich propagácie sú tak trochu staršie spôsoby reklamy. Napríklad rozvoz letákov po jednotlivých poštových schránkach alebo bránach blokov. Tie pravdepodobne dostávate do schránky aj vy.

Konkurencie v tejto oblasti je viac ako dosť. Keď ale porozmýšľate nad najznámejšími reťazcami s potravinami, napadne vám určite Kaufland. Letáky Kauflandu vám dajú informácie o aktuálnych cenách a akciách v ich obchodoch, po prípade špeciálnej ponuke, ktorú majú práve k dispozícií. Nepremeškajte teda tieto akcie a zľavy a sledujte stránky, kde sa nachádzajú.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :