Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Svetlo je jednou z najdôležitejších súčastí nášho každodenného života. Dostatok kvalitného osvetlenia nám umožňuje pracovať, študovať či venovať sa koníčkom tak dlho, ako potrebujeme. Výhodné je to najmä v tieto zamračené a krátke jesenné dni. Preč sú tie časy, kedy si ľudia vystačili s jedným stropným svietidlom v izbe. Čo môžete urobiť pre to, aby váš domov, kancelária či firma boli osvetlené intenzívne a efektívne? Prinášame vám niekoľko tipov.

1.Kvalitné odborné poradenstvo

Neviete si zvoliť spomedzi mnohých výrobcov svietidiel? Zaujíma vás materiál a dizajn, ale nechcete zanedbať pomer kvality a ceny? Profisvietidla.sk ponúkajú osvedčený zákaznícky servis a odborné poradenstvo pri výbere toho pravého osvetlenia pre vás. Okrem najnižších cien na trhu vás potešia aj dopravou zdarma.

2.Zabudnite na klasické žiarovky

Roky ste kupovali obyčajné žiarovky, ale často vám vyhoreli či praskli? A keď ste ich vymenili za úsporné žiarovky, sklamal vás ich neatraktívny tvar či krátka životnosť? Je načase vyskúšať žiarovky s LED technológiou. Na svetlo premenia až 90 % elektrickej energie, zatiaľčo u klasických žiaroviek sa táto hodnota pohybuje okolo 8 %. Majú nízku spotrebu a sú šetrné voči životnému prostrediu, keďže neobsahujú ortuť ani ťažké kovy.

3. Svetlo nielen v interiéri

Aby ste boli v podnikaní úspešní, vaša firma musí byť dostatočne viditeľná a výrazná. Ak si osvetlíte predný vchod LED reflektorom, vaši klienti nájdu vstup do firmy jednoducho. Vonkajší reflektor odolá akémukoľvek počasiu a efektívne osvetlí vaše sídlo, dvor alebo príjazdovú cestu. Čoraz populárnejšia LED technológia si našla uplatnenie aj medzi reflektormi s pohybovým senzorom, ktorý sa rozsvieti len vtedy, keď to potrebujete.

4. Svietidlo ako dekorácia

Osvetlenie plní i dekoratívnu funkciu. Výber svietidla, ktoré do priestoru pasuje, je rovnako dôležitý ako jeho úspornosť. Tradičným lustrom a nevzhľadným neónkam s plastovým krytom už odzvonilo. Držte krok s dobou a pre vašu firmu objednajte LED priemyselné svietidlá, ktoré elegantne splývajú s prostredím. Veľmi nenápadne, ale o to intenzívnejšie osvetlia váš priestor a nevyžadujú žiadnu údržbu.

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :