Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Azda netreba pripomínať, že 21. storočie je vekom internetu. Každá korporácia či firma sa svojim zákazníkom prezentuje pomocou najrozličnejších webových riešení, internetovej reklamy a PR služieb. Aj malí podnikatelia a jednotlivci sa však potrebujú dostať k cieľovému klientovi, hoci na svoju propagáciu nemajú veľký rozpočet. Vynikajúcim riešením je vytvoriť si exoweb. O jeho nesporných prednostiach sa môžete presvedčiť sami.

1. Nemusíte byť IT špecialista

Má byť vaša webstránka zameraná na turizmus na Slovensku? Chcete si vytvoriť osobný blog o posilňovaní? Túžite po vytvorení príťažlivého e-shopu, na ktorom by ste predávali ručne robené umelecké výrobky? Akékoľvek prianie možno ľahko splniť. Vaša webstránka bude hotová doslova za pár minút. Nemusíte ovládať nijaký programovací jazyk na to, aby bol váš web jednoduchý, moderný, prehľadný a úspešný. Exoweb vám dáva možnosť, aby ste si svoj web spravovali sami podľa vlastných predstáv.

2. Responzívnosť – nevyhnutnosť

Preč sú tie časy, kedy sme surfovali po internete výhradne na veľkom stolnom počítači. V dnešnej technologicky vyspelej dobe si internetový obsah prezeráme na mobiloch, tabletoch a iných zariadeniach. Vznikajú webové stránky a aplikácie určené výlučne pre mobilné telefóny. Vaša stránka by takisto mala fungovať a účelne sa prispôsobiť zariadeniu, ktoré váš klient využíva. A práve o tom je responzívnosť webovej stránky. Responzívny web so sebou prináša množstvo výhod, je user-friendly a efektívne zvýrazňuje prvky, ktoré sú na danom zariadení dôležité.

3. Získajte základné know-how

Aj bez písania skriptov by ste si mali osvojiť základné pravidlá tvorby webových stránok. Je dôležité vybrať si vhodnú tému, do ktorej váš obsah „oblečiete“. Istý typ dizajnu vyhovuje stránke s recenziami o knihách a iný zasa e-shopu s fotografickým príslušenstvom. Mali by ste sa naučiť, akými prostriedkami môžete vytvárať obsah, kde môžete stiahnuť fotografie zadarmo a bez zásahu do autorských práv spolu s ďalšími dôležitými informáciami. Tento e-book vám ponúka všetky nevyhnutné základy tvorby modernej, responzívnej webstránky v komprimovanej podobe.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :