Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.

Napíšte článok a zarobte si 10€!

Máte nejaký príbeh, video, názor alebo niečo, čo môže zaujímať čitateľov Svetkuriozit? V tom prípade pre vás máme dve ponuky. Prvá je už stará a týka sa pracovnej ponuky ako redaktor u nás, viac TU.

Druhá je priamy a rýchlejší zárobok. Chceli by ste, aby sa váš príbeh dostal na oči tisícok ľudí a pri tom získate 10€?

Svetkuriozit pomôže vám zviditeľniť seba ako autora, po prípade svoj príbeh alebo názor. Ak sa rozhodneme prijať váš článok a zverejníme ho (spolu s vaším menom, krátkou prezentáciou seba alebo linkom ak budete chcieť) dostanete sa na oči všetkých našich čitateľov. Radi zverejníme hocičo s kvalitou týkajúce sa aspoň jednej z našich kategórií. Najžiadanejšie a najčítanejšie kategórie sú:

  • čokoľvek o známych osobnostiach, hlavne zahraničných
  • humor, vtipné príbehy, zábavné obrázky, vtipné videá
  • zaujímavosti, kuriozity, novinky, rekordy, naj zo sveta
  • móda šport a životný štýl, rady tipy a návody

Navyše, nie len že je táto príležitosť pre vás zadarmo, ale dokonca na nej môžete aj zarobiť. Ak sa váš článok stane najčítanejším v danom týždni, získavate 10€. Ak by sa vám tento úspech podarilo viackrát zopakovať, odmenu vám budeme zvyšovať. Obsah, ktorý pridáte musí byť unikátny a nesmie byť prevzatý z iného zdroja. Neexistuje limit, koľko článkov môžete napísať za isté časove obdobie. Čím viac, tým máte väčšiu šancu na úspech. Ak chcete napísať článok, zaregistrujte sa alebo nám napíšte TU, o aký článok ide a my vám vytvoríme konto.

 

This div height required for enabling the sticky sidebar