Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Technológie / Autá / Zima je tu – je na to vaše auto pripravené?

Zima je tu – je na to vaše auto pripravené?

/
/
/
49 Zobrazení

Zima je už plne rozbehnutá a je veľa vecí, na ktoré sa musíme kvôli nej pripraviť. Vybrať teplejšie oblečenie zo skrine, nakúpiť hrubé ponožky, zapnúť kúrenie v dome po prípade pripraviť drevo do krbu a v neposlednom rade pripraviť na zimu štvorkolesového miláčika. Je mnoho vecí, ktoré na ňom treba skontrolovať/vymeniť pred zimou. Vymeniť alebo skontrolovať hladiny všetkých nemrznucích zmesí, vymeniť pneumatiky na tie so zimným dezénom a vybaviť auto potrebnými nástrojmi. Medzi ne patrí napríklad škrabka na okno, kefa na odpratávanie snehu, rôzne odmrazovacie a odhmlievacie spreje na sklo, zámky a gumené tesnenia. Ochrana podvozku pred soľou, gumené koberčeky a zimné reťaze.

Pri zimných reťaziach sa zastavíme. Ak máte chatu alebo bývate za trochu zložitejšou a neprístupnou príjazdovou cestou, tak vás môže aj malá vrstva snehu prekvapiť. Ak má vozovka dostatočné stúpanie alebo nie je posypaná, aj štvorkolka si s tým nemusí dať rady. Zahrabete sa, zastanete, vytiahnete a nasadíte reťaze a pohodlne pokračujete v ceste. Jednotlivé druhy a značky reťazí sa ale medzi sebou líšia.

Čím sa vyznačujú rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA? Ako už ich prívlastky naznačujú, ich nasadenie je rýchle a jednoduché. Reťaz sa roztiahne a nasadí na nezaťaženú čast pneumatiky, uchytí sa o jednu šrúbu na kolese a zafixuje. Špeciálny mechanizmus ju pri prvom pohybe sám nasadí a vycentruje na pneumatiku. Kde nepomôžu zimné pneumatiky nastupujú snehové reťaze MODULA. Sú kompaktné a dobre skladovateľné v malom obale. Reťaze sú skonštruované z odolných materiálov a majú minimálnu výšku, takže nehrozí poškodenie iných mechanických častí na nápravách, ABS snímača atď. S tým ale súvisí aj fakt, že nie sú určené do veľmi hlbokého snehu, de sa ich trakcia môže značne znižovať. Na vaše hliníkové disky taktiež nevytvárajú žiadny nápor a nemôžu ich nijakým spôsobom poškodiť. Sú vhodné na takmer všetky typy vozidiel, aj tie s nízkou svetlou výškou.

Ak potrebujete snehové reťaze od špecialistu na snehové reťaze, dobrá voľba sú Pneumatiky.sk. Tu nájdete reťaze na všetky typy vozidiel skladom.

Zima je tu – je na to vaše auto pripravené?
5 (100%) 1 hlasy[y]

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest