Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Všetky / Neviete, čo robiť cez chladné zimné dni? Vezmite si inšpirácie

Neviete, čo robiť cez chladné zimné dni? Vezmite si inšpirácie

/
/
/
58 Zobrazení

Určite sa medzi vami nájdu fanúšikovia zimných mesiacov. Väčšina z nás však už dlhšiu dobu frfle na skoré stmievanie, krátke dni a dlhé nudné večery. Ak neviete, čo robiť počas zimných chladných dní, vezmite si inšpirácie. Ak sa pri čítaní týchto riadkov cítite unavene a znudene, choďte do kuchyne a spravte si na kávovare chutnú kávičku, ktorá nielenže rozvonia celú domácnosť, ale vás aj postaví na nohy.

Skočte pod deku a pustite si dobrý film vo dvojici

Zima je ideálna na oddych pri dobrom filme. Vezmite svojho partnera/ partnerku a zakryte sa teplou dekou. Pustite si film, ktorý ste túžili vidieť, ale ešte ste nemali čas si ho pozrieť. Uvidíte, že nielen vy, ale aj váš životný partner takéto spoločné chvíle ocení.

Pohyb v prírode

Môžu vás síce odrádzať extrémne nízke teploty, ale prečo si nevýjsť v krásnom slnečnom zimnom počasí do prírody? Stačí, keď si pribalíte termosku teplého bylinkového čaju + k tomu mohutný turistický ďalekohľad a môžete vyraziť do prírody. Aj hodinová prechádza na čerstvom vzduchu vám pomôže. Viete, že zo slnka získavame najviac vitamínu D, ktorý nám pomáha zlepšiť náladu?

Ak máte radšej prechádzky po západe slnka, pretože najradšej pozorujete nočnú oblohu, dávajte si pozor na to, aby ste nepodcenili obliekanie. Termo prádlo musí byť pre vás povinnosťou. Ak máte niekoho, kto vlastní astronomický ďalekohľad, požičajte si ho, alebo ho zavolajte rovno so sebou. Pozorovanie jasnej oblohy je veru zážitok! Presvedčte sa o tom.

Posilňovňa

Aj keď sa vám to môže zdať čudné, ale energiu naberiete práve v posilňovni. Vianočné sviatky vás určite prinútia zakúpiť si permanentku do fitness centra. A ak sa vám vôbec nechce chodiť von, kúpte si viac činiek, nejaký ten posilňovací stroj a cvičte doma. Chladné dni sú ako stvorené na cvičenie vo fitku alebo doma.

Neviete, čo robiť cez chladné zimné dni? Vezmite si inšpirácie
5 (100%) 2 hlasy[y]

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest